New World FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New World FRPG

New World FRPG
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
»  Főtér
     Ethran EmptyKedd Feb. 21, 2023 5:30 am by Vendég

»  Reagkódok
     Ethran EmptyKedd Feb. 21, 2023 4:30 am by Mordena

» Asmodeus
     Ethran EmptyVas. Feb. 19, 2023 1:34 pm by Vendég

»  Gwynestra
     Ethran EmptyPént. Nov. 25, 2022 1:42 pm by Gwynestra

»  Ethran
     Ethran EmptyPént. Nov. 25, 2022 2:38 am by Ethran

»  Istálló
     Ethran EmptyVas. Jún. 19, 2022 2:18 am by Kalandmester

»  Könyvtár
     Ethran EmptyVas. Jún. 19, 2022 2:14 am by Kalandmester

»  Fogadó
     Ethran EmptyPént. Jún. 17, 2022 12:02 pm by Kalandmester

» Kovácsműhely
     Ethran EmptyPént. Jún. 17, 2022 11:45 am by Kalandmester

Top posting users this week
No user
Válts felhasználót!

Felhasználó név:
Jelszó:


 

  Ethran

Go down 
SzerzőÜzenet
Ethran
Kalandor
Ethran



     Ethran Empty
TémanyitásTárgy: Ethran        Ethran EmptyPént. Nov. 25, 2022 2:38 am

Név: Ethran
Nem: Nembináris
(körülbelüli) Kor: 20-200~
Faj: Pán
Küllem:
– Hogy beszéljek a külsőmről? *Kérdez vissza értetlenül pislogva, hiszen nem mindennap kérik meg a szimelt, hogy írja le a saját küllemét. Egy rövid hatásszünet után azonban elmosolyodik és beadja a derekát.* - Amint te is látod, a többi szilvánhoz hasonlóan patás kecskelábakkal, térdig érő farokkal és hegyes fülekkel rendelkezem. *Pöccinti meg nevetve a hallószervét.* - A vörös bőrszín ritka a népemnél, főleg ez a különleges almapiros árnyalat. A márványfehér írisz és a hasonló árnyalatú hajszín viszont teljesen megszokott nálunk. A szemeimet gyakran kiemelem éjfekete szemfestékkel, hogy ezzel még karakteresebbé tegyem az amúgy is elég nőies arcomat. Szerintem nagyon fontos kihangsúlyozni azt, amiben alapvetően is kiemelkedőek vagyunk. *Kacsint rá a beszélgetőpartnerére, majd folytatja.* - Nagyon szeretem a fekete szarvaimat. Egy kis kozmetikai trükknek köszönhetően hosszabbnak és formásabbnak néz ki, mint alapból. De ezt ne áruld el senkinek! *Emeli fel a mutatóujját a szája elé.* - A különleges kiegészítőket sem vetem meg, ahogyan azt a szarvaimon és az arcomon is láthatod. Az arany, az ezüst és a bronz is gyakran látható rajtam, de természetesen nem egyszerre. Nem szeretem keverni őket. Ami pedig a ruhákat illeti, ott is a minél egzotikusabb és díszesebb darabokat választom. Bátran játszom a színekkel, de az egyszerűbb fekete és fehér posztót sem vetem meg. *Itt egy pillanatra megáll és elgondolkodik, hogy még miről is kellene beszélnie.* - Az egyik legjellegzetesebb tulajdonságom a hangom, ami ahogy te is hallhatod, mély és dallamos, talán egy kicsit még feminin is. A járásom pedig rugalmas és kecses, mely a hosszú táncos múltamra utalhat. Oh… és a legutóbbi mérésem szerint százkilencvenöt centiméter a magasságom. *Alaposan végigpásztázza magát, majd elégedetten konstatálja, hogy mindennel végzett.*
Jellem:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Képek:
nm
Vissza az elejére Go down
 
Ethran
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
New World FRPG :: OOC :: Karakterek-
Ugrás: